ایزوگام، نام بازرگانی گونه‌ای عایق آمادهٔ ضد نم و رطوبت برای پوشاندن پشت بام، استخر ،کانالها روی فنداسیون هاو مانند آن است. ایزوگام پوششی است برای عایق کردن که برای جلوگیری از رخنه و نفوذ آب و رطوبت به‌کار می‌رود، و از فرآورده‌های نفتی اصلاح شده و پلیمری بدست می‌آید.
عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی و گاها با کاه و گل انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیشتر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.
شرکت ایزوگام سفیدبام مدرنترین تولید کننده عایقهای رطوبتی و مشتقات با دستگاههای پیشرفته و به روز با کیفت ترین عایقهای رطوبتی را تولید و عرضه می نماید
شرکت تولیدی ایزوگام سفیدبام جنوب ثبت شده به شماره ۱۹۵۰در منطقه آزاد تجاری اروند به منظور تولید عایقهای رطوبتی ،پرایمر، الیاف پلی استر ،قیربا تیپهای مختلف و مشتقات پلیمری و ارتقاء در کیفیت ، تنوع و بهینه سازی تولید انبوه در بیش از یک شیفت اقدام به احداث واحد صنعتی تولیدات فوق با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته داخلی و خارجی نموده است .
ایزوگام سفیدبام که محصولاتی متفاوت دارد پس از گذر از آزمون های گوناگون در آزمایشگاه های کارخانه و ازمایشگاه های همکار فرآوری و ضریب پایداری اش را افزایش داده است.شرح این آزمونها درگواهینامه استاندارد ملی ۷۱۶۷۱۶۴۹۶۸ و بین المللی ISO-9001-2008 و قراردادن تولیدات این شرکت تحت پوشش بیمه ایران مطلوبیت تولیدات این شرکت به مطلوبیت و کمال مناسب رسیده است.